Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

HizmetThermi Lift (Hollywood Yanağı)

Thermi Lift (Hollywood Yanağı) Nedir?

Thermi Lift uygulaması ‘’Gençlik Isısı’’ olarak adlandırılan bir uygulamadır. Isı ölçme kabiliyetine sahip, cilt altına istenilen seviyede ısı verebilen yepyeni bir teknolojidir. Cilt altına verilen ısının cilde yansıması bir kamera yardımıyla kontrol altında tutulur. Isının derinde ve yüzeyde ölçülebilmesi, hedeflenen tedaviyi doğru ısı miktarının güvenli olarak verilmesine olanak sağlar. Isı, cildin altındaki seviyelerde sıkılaşma yada lipolizle sonuçlanırken, ciltte collagen sentezini meydana getirir, elastikiyetini arttırır ve kalitesi en üst seviyelere çıkar.  Ameliyat olmak istemeyen ancak yüzeysel uygulamalara göre daha uzun süreli ve daha iyi sonuç almak isteyen hastalara uygulanmaktadır. Gençlik ısısı olarak da tarif edebileceğimiz bu uygulama 3 boyutlu bir yenileme sağlar.Yüz boyun germe amacıyla yapılan uygulamalar 3 yıl boyunca kalıcılığı bulunmaktadır.

Thermi Lift (Hollywood Yanağı) Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Yüz ve boyun, tüm vücut bölgelerinde cilt sıkılaştırma, kırışıklık tedavisi, yağ eritme özelliği.

Thermi Lift (Hollywood Yanağı) Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Özellikle yanaklardaki sarkma, çene çizgisinin belirginleştirilmesi, dokudaki gevşeme, burun yanak arası çizginin hafifletilmesi, dudaktan aşağı doğru inen marionette çizgilerinin azaltılması amacıyla yapılmaktadır. Uygulamanın amacı kırışıklık düzeltmek değil daha çok gerginlik yaratmaktır. Boyun ve alt boyun kısımlarına uygulama yapılabilmektedir. Thermi Lift ile diğer ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulamalarına göre daha iyi ve uzun süreli sonuçlar alınmaktadır.

Thermi Lift (Hollywood Yanağı) Uygulamasının Aşamaları ve Süresi Nedir?

Tedavi yapılacak bölge tespit edilerek tedavinin derinliği ve ısı seviyeleri kararlaştırıldıktan sonra uygulama alanı lokal anestezi ile uyuşturulur. Cilt altına indirilen ince ve küt kanül vasıtası ile içeriye ısı verilir. Bu ısının tüm alana yayılması termal kamera yardımıyla saptanır. İşlem sonrasında uygulama yapılan bölge 24-48 saat arasında bir elastik bandaj ile sarılır. Bu bandajın amacı olası bir ödemin kısa sürede dağılması içindir. Uygulama sonrasında, uygulamanın yapıldığı bölgede, hafif-orta bir ödem oluşabilir. Bu ödem kısa bir sürede atılır. Uygulama yapılacak işleme bağlı olarak bir saat civarında sürmektedir.

Thermi Lift (Hollywood Yanağı) Uygulamasının Sonuçları Ne Kadar Sürer?

Gençlik ısısı olarak da tarif edebileceğimiz bu uygulama 3 boyutlu bir yenileme sağlar. Yüz boyun germe amacıyla yapılan uygulamalar 1-2 yıl boyunca kalıcılığı bulunmaktadır.

Eğitim & Hizmetler

Eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Gönder
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.