Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

HizmetSomon DNA

Somon DNA Nedir?

Somon DNA’sından üretilen ve içeriğinde yoğun B kompleks vitaminler ile birlikte peptidler, hyaluronik asit ve onarıcı proteinlerin bulunduğu bir üründür. Bu ürün cilde enjeksiyonlar şeklinde uygulanır.

Somon DNA Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

İçeriğindeki B kompleks vitaminleri, onarıcı proteinler ve hyaluronik asit cildi nemlendirir, kollajen ve elastik lifleri yeniler, cilt altındaki dolaşımı artırarak cildin kendini yenilemesini sağlar. 

Somon DNA Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Somon DNA yüz, boyun, dekolte bölgesine ve el üzerine rahatlıkla uygulanır.

Somon DNA Uygulamasının Süresi ve Aşamaları Nedir?

Cilt temizlenerek anestezik krem sürülür. Uyuştuktan sonra gerek manual gerekse tabanca veya çeşitli cihazlar yardımıyla uygulanır. Genelde 4 veya 8 seans uygulanması önerilerek cildin yapılanmasına yardımcı olur. İşlem aralıkları minimum 1 hafta maksimum 3 hafta aralıklarla uygulanır.

Somon DNA Uygulaması Kimler İçin Sakıncalıdır?

Somon DNA somon balığına alerjisi olanlara, hamilelere, kontrol altına alınmamış diyabet hastalarına, hemofili hastalarına, çoklu ilaç kullanan kalp hastalarına, kanser tedavisi görenler hekimlerine danışmalıdır. 

Somon DNA Uygulaması Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Somon DNA öncesi yapılacak bölgelere solaryum ve sir gibi işlemler yapılmaması önerilir. İşlemden sonra cildin 24 saat su ile temasının önlenmesi gerekmektedir.  

Somon DNA Uygulamasının Yan Etkileri Nelerdir?

Hafif ciltte kızarıklıklar olabilir. Bu durum kısa sürede geçer. Günlük hayattan kopmadan yapılabilecek bir işlemdir.

Eğitim & Hizmetler

Eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Gönder
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.