Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

HizmetSoğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?

Bölgesel incelmede onaylı bir sistem olan ve Soğuk Lipoliz olarak da bilinen Lipofreeze uygulaması, düşük sıcaklıktaki vakum özelliği ile yağ hücrelerinin dondurularak yok edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Kavitasyon ve radyofrekans özelliklerini bünyesinde bulundurması daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Alt karın, sırt, bacak, kol ve basen bölgerinde soğuk lipoliz işlemi yapılabilmektedir. 

Soğuk Lipoliz Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Uygulama ile beraber uygulama yapılan bölgede bölgesel incelme meydana gelmektedir. Ayrıca soğuk lipoliz işleminin ağrı azaltıcı ve selülit giderici etkileri de bulunmaktadır. Uygulama ile vücut hatlarında olumlu yönde yeniden şekillenme sağlanmakta olup her yaştan kadın ve erkeğe uygulanabilmektedir.  

Soğuk Lipoliz Uygulamasının Aşamaları ve Süresi Nedir?

Bir bölgeye uygulanan seans 45 dakika sürmektedir. Seans aralıkları en az 1 aydır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Kimler İçin Sakıncalıdır?

Soğuk Lipoliz uygulaması, hamilelere, kanser hastalarına, uygulama bölgesinde aktif yarası bulunanlara, kan dolaşımı ve sinir sistemi bozukluğu olanlara uygulanmamaktadır. 

Soğuk Lipoliz Uygulaması Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama sonrası, yağ dokusunda parçalanma olduğundan ve bunların vücuttan atılması gerektiğinden bol miktarda su tüketilmelidir.

Soğuk Lipoliz Uygulamasının Yan Etkileri Nelerdir?

Soğuk Lipoliz uygulamasının bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. İşlem sonrası uygulama yapılmış bölgede kızarıklık, uyuşma, morarma ve kaşıntı oluşabilmekte olup bu durum kısa bir süre içerisinde kendiliğinden geçmektedir.

Eğitim & Hizmetler

Eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Gönder
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.