Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

HizmetSelülit Tedavisi

Selülit Nedir?

Selülit, yağ hücrelerinde oluşan dolaşım bozukluğu nedeniyle bu hücrelerde meyadana gelen sertleşme ve bozulmalar sonucu deride, portakal kabuğundaki pürüzlere benzer bir görünümün ortaya çıktığı bir cilt problemidir.  

Selülit Nasıl Meydana Gelir?  

Selülitler hormonal bozukluklara, genetik faktörlere, yaşam tarzına, beslenme şekline, bağ dokusu zayıflığına, kan dolaşımı bozukluğuna bağlı olarak oluşabilmektedir. Kadınların %90-%95'inde görülen selülitler 3 farklı derecede ilerlemektedir. 1. derecede selülitli doku anca deri sıkıştırıldığında kendini gösterir. 2. derecede, çok fazla belli olmasa da selülit gözle görülebilmektedir. 3. derecede ise selülitlli dokular net bir şekilde görülür ve ağrılara sebebiyet verebilmektedir. Genellikle vücutta kilo almaya müsait ve yumuşak dokuların olduğu bölgelerde gözlemlenen selülitler için kilo alımı önemli bir faktör oluştırmaktadır.  

Selülit Hangi Bölgelerde Oluşur?

Selülit genellikle kalça, üst bacak, kol, basen ve dizlerde oluşmaktadır.  

Selülit Tedavileri

Selülit tedavilerinin temelinde, kan dolaşımını arttırma amacı bulunmaktadır. Metabolizma hızlandırılarak kas gerginliği azaltılır ve böylece uygulama yapılan bölgedeki cilt altı dokuları hareketlendirilir. Mekanik titreşim dalgalarına ve itme kuvvetine dayalı yöntemler ile yağ hücreleri yakılır. Etkili selülit tedavileri G5 Masajı, Kavitasyon, Zerona, Mezoterapi ve Ultratone uygulamalarıdır. Birbiri ile uyumlu bu tedavi yöntemleri uzman tarafından gerekli görüldüğü takdirde program olarak hazırlanabilir ve böylece etkin bir tedavi süreci başlatılabilir.

Eğitim & Hizmetler

Eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Gönder
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.