Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

KursEğitimMedikal El Ayak Bakımı Eğitimi

Neden Medikal El Ayak Bakımı Eğitimi ? 

El-ayak bakımı kişisel hijyenin en önemli parçasıdır. Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımlarının düzenli yapılması şarttır.

Günümüzde sadece kadınlar değil erkekler de estetik anlamda tüm bakımlarına özen göstermektedir. Bu nedenle manikür, pedikür işlemlerine talep arttıkça, konusunda uzman eleman açığı da hızla artmaktadır. Fakat bakım yaptırılırken hijyen kurallarından haberi bile olmayan maniküristler değil, el-ayak anatomisi eğitimi almış, işinde bilinçli, uygulamada uzman kişiler tercih edilmelidir.

El-ayak bakımı yakın zamana kadar daha çok kuaför salonlarında ek bir iş olarak uygulanırken; son yıllarda kuaförlükten ayrılarak cilt bakımı ve güzellik salonlarında yapılan temel işlerden biri haline gelmiştir.

Eğitim sonunda, kuaför ve güzellik salonlarında, otellerin SPA bölümlerinde, el-ayak bakım merkezlerinde, hastanelerin el-ayak sağlığı bölümlerinde ve kozmetik satış firmalarında çalışabilirsiniz.

Neden Özel Akın Meslek Edindirme Kursu?

2011 yılından itibaren güzellik sektöründe varlığını sürdüren ve Kocaeli/Adapazarı bölgesinde bu alanda hizmet veren tek eğitim kurumu olan Özel Akın Meslek Edindirme Kursu, profesyonel eğitmenleri, öğrencilerine verdiği iş disiplini ve sektörde bilinirliği ile öğrencilerine yön gösteren bir kurumdur. Sürekli gelişen, güzellik sektöründe teknolojiyi takip eden, öğrencilerine hep yeniyi öğretmeye çalışan kurumumuzun mezunları Kocaeli ve çevre illerde bulunan hastaneler, klinikler, salonlar ve merkezler'de öncelikli tercih edilen personellerdir.

 

Medikal El Ayak Bakımı Eğitimine Kimler Katılabilir?

İlköğretim mezunu olan herkes bu eğitime katılabilir.

 

Medikal El Ayak Bakımı Eğitimi Sonunda Hangi Belge Verilir?

Öğretim süresi sonunda kurumumuz tarafından hazırlanan Protez Tırnak Eğitimi Bitirme Sertifikası verilmektedir.

 

Medikal El Ayak Bakımı Eğitimi Kayıt Olmak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

  • Kimlik fotokopisi,
  • 2 adet fotoğraf,
  • Son mezun olunan okulun diploması veya öğrenci belgesi kayıt için yeterlidir.
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.