Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer
Epilasyon

Erkeklerin istenmeyen tüylerden kurtulmak için başvurduğu uygulama olan lazer epilasyon, erkek estetiği konusunda ilgi görmektedir. Kişinin yaşam kalitesini arttırması ve gündelik hayatında daha konforlu hissetmesi açısından lazer epilasyon uygulamaları kadın-erkek herkesin tercih ettiği uygulamalar olmaktadır. Günümüzde lazer epilasyon uygulaması yaptıranların yaklaşık %40-45’i erkeklerdir.

ND Yag
Lazer

ND Yag lazer, U.S Food and Drug Administration (FDA) onayına sahip bir lazer epilasyon uygulamasıdır. 1064 nm dalga boyları ile ince, kalın fark etmeksizin tüm kıl tiplerine uygulanabilmektedir. Tüm cilt tiplerinde de rahatlıkla tercih edilebilen ND Yag Lazer, uygulama esnasında kolajen dokusunu arttırarak cildin gençleşmesine de katkı sağlar.

Diode Ütüleme
Lazer

Ütüleme lazer olarak da bilinen Diode Lazer, her cilt tipine dört mevsim ara vermeden uygulanabilen bir lazer epilasyon uygulamasıdır. Kişinin cilt ve kıl tipine göre dalga boyunu ayarlayabilen teknolojiye sahiptir. 800 – 950 nm dalga boyları ile kişilere hızlı ve etkin lazer epilasyon imkanı sunmaktadır.

Alexandrite
Lazer

Alexandrite, 755 nm dalga boyuna sahip bir lazer epilasyon uygulamasıdır. Açık tenli ve koyu kıl rengine sahip kişilerde daha etkin sonuçlar verebilmektedir. U.S Food and Drug Administration (FDA) onayına sahip Alexandrite Lazer, oldukça hızlı ve konforlu bir uygulama imkanı vermektedir.

Dövme
Silme

Kişilerin beğenisine göre popüler olan dövme çeşitleri belirli bir zaman sonra zevklerin değişmesi ile birlikte kişilerde sıkıntı yaratabilir. Q-Switched ND Yag lazer ile silinebilen bu dövmelerin boyaları her seans açılır ve giderek yok olur. 1064 mm dalga boyuna sahip ND Yag lazer derinin oldukça derinine iner renk maddelerini patlatır.

Lazerle Tüy
Sarartma

Q-switch Nd Yag lazer kullanarak bu tüylerin sararmasını, incelmesini sağlayabiliriz. Böylece tüyler daha az görülecek ve sizi rahatsız etmeyecektir. Q-switch Nd Yag lazer hem lazerin etki edemediği ince ve açık renk tüylerde hem de lazer epilasyon sonrası kalan ince tüylerde kişiyi mutlu edebilecek bir teknolojidir.

HERHANGİ BİR ZAMAN BİZİ ZİYARET EDİN

Herhangi bir sorunuz varsa ya da hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz estetik merkezimizi ziyaret edin ya da bizi arayın.

Adres
Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi No: 7 Fahri Kavan İş Merkezi Kat:1 Daire:1 İzmit
BİZİ ARAYIN
0 (262) 322 33 38
0 (262) 322 34 38
BİZE YAZIN
info@gulferunutkan.com
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.