Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

HizmetErkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerin istenmeyen tüylerden kurtulmak için başvurduğu uygulama olan lazer epilasyon, erkek estetiği konusunda ilgi görmektedir. Kişinin yaşam kalitesini arttırması ve gündelik hayatında daha konforlu hissetmesi açısından lazer epilasyon uygulamaları kadın-erkek herkesin tercih ettiği uygulamalar olmaktadır. Günümüzde lazer epilasyon uygulaması yaptıranların yaklaşık %40-45’i erkeklerdir.

Uygulamanın Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin kıl yapıları kadınlara göre daha sert ve köklü olduğundan lazer epilasyon konusunda daha avantajlıdırlar, çünkü kıl kökleri lazer ışınının enerjisinden daha fazla etkilenir. Böylece istenilen sonuçlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Uygulama Alanları Nelerdir?

Lazer epilasyon tüm kıl olan vücut bölgelerinde uygulanabilmektedir. Erkeklerde lazer epilasyon genellikle kaş arası, elmacık kemiği, boyun, ense, kol, koltuk altı, sırt, omuz, göğüs, bacak ve kulak bölgelerine uygulanmaktadır. 

Uygulama Aşamaları ve Süresi Nedir?

Seans sayıları ve aralıkları cilt ve kıl tipine göre değişmektedir. Kılların yok edilmesi hedeflenir ancak kişiye bitme garantisi verilmez. Tamamen yok olması yerine seyreltilmesi isteniyorsa uygulama 3 veya 4 seans uygulanabilir. Uzman tarafından belirlenen seans sayıları kişinin cilt ve kıl tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Uygulama Kimler İçin Sakıncalıdır?

Hormonal bozukluğu olan kişilere, cilt kanseri hastalarına, cildine aktif lezyon bulunan kişilere, solaryum ya da güneş ile bronzlaşmış tenlere lazer epilasyon uygulaması yapılmamaktadır. 

Uygulama Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama öncesi, uygulama yapılacak olan bölgeye sir, ağda vb. kıl köküne müdahale eden uygulamalar yapılmamalıdır. Renk açıcı ve bronzlaştırıcı kremler işlem öncesinde ve sonrasında kullanılmamalıdır. Cildi soyma etkisi içeren kimyasal peeling yaptırılmamalıdır. Uygulama sonrası uygulama yapılan bölge mutlaka güneşten korunmalı, sıcak su ile duş alınmamalı, kese uygulanmamalıdır. 

Uygulamanın Yan Etkileri Nelerdir?

Uygulama sonrası ciltte hafif kızarıklık ve kabarcıklar görülebilmekte olup bunlar 1-2 saat içerisinde kendiliğinden geçmektedir.

Eğitim & Hizmetler

Eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Gönder
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.