Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

Diğer Güzellik Uygulamaları

İğneli
Epilasyon

Kişiye özel tek kullanımlık iğne yardımıyla kıl köküne elektrik akımı verilerek uygulanan epilasyon yöntemine İğneli Epilasyon denmektedir. Kıl köklerinin verilen düşük dozdaki elektrik akımı vasıtası ile yanması veya hasara uğratılmasına dayanan bu uygulamada her bir kıl kökü için tek tek işlem yapılmaktadır. Özellikle Lazer Epilasyon cihazları ile sonuç alınamayan beyaz kıllarda çok etkilidir.

Kirpik
Lifting

Kirpik Lifting, seyrek ve hacimsiz kirpikleri kökten uca güçlendirerek, kirpiklerin daha uzun ve daha dolgun görünmesi sağlayan bir işlemdir. Doğal kirpiklerin beslenmesini ve kıvrılmasını sağlayan bu yöntemde kimyasal maddeler kullanılmaz. Kirpik köklerine keratin ve vitamin takviyesi yapılarak, doğal süreç ile kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzaması ve dolgunlaşması beklenir.

Kirpik
Perma

Özel kirpik bigudilerin ve ilaçların kullanılarak kirpiklerin kıvrılmasını sağlayan işleme kirpik perması denmektedir. Kirpiklerin tipine ve direncine bağlı olarak 1,5-3 ay kalıcılığı olan bir uygulamadır.

Saç
Ekimi

Saç telleri greft adı verdiğimiz saç köklerinden çıkmaktadır. 1 adet greftten 1 ila 4 adet saç teli çıkar. Saç kökleri çevrelerinde bulunan kılcal damarlardan beslenirler. Yeterince beslenen saç köklerinden çıkan saç telleri sağlıklı ve güçlü bir görünüme sahiptir. Beslenemediklerinde ise zayıflayarak dökülme süreci başlar. Saç dökülmeleri stres, üzüntü, kalıtsal (ırsi-erkek tipi saç dökülmesi) nedenler, hamilelik ve doğum, yanlış ya da yetersiz beslenme gibi pek çok sebebe bağlı olabilir. Saç dökülmelerinin gidermenin etkili yöntemlerinden birisi de saç ekim uygulamasıdır.

Kalıcı
Makyaj

Kalıcı Makyaj uygulaması diğer bilinen adıyla “Mikro Pigment” uygulaması, doğal ve mineral boyaların cilt altına kişiye özel tek kullanımlık iğneler yardımı ile enjekte edilmesi işlemidir. Kişilere oldukça kolaylık sağlaması ve gündelik hayat işleri içerisinde zaman kazandırması açısından çok fazla kişi tarafından tercih edilen bir uygulamadır.

HERHANGİ BİR ZAMAN BİZİ ZİYARET EDİN

Herhangi bir sorunuz varsa ya da hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz estetik merkezimizi ziyaret edin ya da bizi arayın.

Adres
Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi No: 7 Fahri Kavan İş Merkezi Kat:1 Daire:1 İzmit
BİZİ ARAYIN
0 (262) 322 33 38
0 (262) 322 34 38
BİZE YAZIN
info@gulferunutkan.com
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.