Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

Bölgesel İncelme

Mantis MR
991

Estetik ve tedavi amaçlı bağ dokusu rejenerasyonunda güçlü etkinliği, geniş klinik kullanım alanı ve basit kullanımı ile çok amaçlı teknolojik platform: MANTIS MR 991

Çatlak
Tedavisi

Çatlak, cilt dokusunun normalden fazla genişlemesi sonucunda derinin alt tabakasında (dermis) meydana gelen yırtılmalara verilen isimdir. Zamanla renk değiştiren çatlaklar ilk başta kırmızı ya da mor renk olarak görülür. Daha sonra bu izler beyazlamaya başlar. Teknolojik gelişmeler ile birlikte çatlak izleri için profesyonel cihazlar geliştirilmiştir. Fraksiyonel Lazer, Altın İğne Radyofrekans, Karboksiterapi ve Plasmage işlemleri ile çatlak oluşumunun önüne geçilebilmektedir.

Selülit
Tedavisi

Selülit, yağ hücrelerinde oluşan dolaşım bozukluğu nedeniyle bu hücrelerde meyadana gelen sertleşme ve bozulmalar sonucu deride, portakal kabuğundaki pürüzlere benzer bir görünümün ortaya çıktığı bir cilt problemidir. Selülit tedavilerinin temelinde, kan dolaşımını arttırma amacı bulunmaktadır. Etkili selülit tedavileri G5 Masajı, Kavitasyon, Zerona, Mezoterapi ve Ultratone uygulamalarıdır.

Powerplate

Power Plate, tüm vücuda güçlü bir vibrasyon uygulayarak, insan vücudu üzerindeki yer çekimi kuvvetini yaklaşık 6 misli arttırır. Bu sayede kaslar derinlemesine, hızlı ve düzenli olarak çalışır. Power Plate’in ürettiği fiziksel vibrasyon, kaslara enerji olarak transfer edilir. Kaslarda birbirini takip eden kasılma ve gevşemeler oluşur. Böylece vücut kasları belirlenmiş bir disiplin içinde çalışarak gelişir. Zamanla dokular sıkılaşır, selülitler azalır, vücut şekillenir.

Radyofrekans

Radyofrekans, diyet ve egzersize drençli lokalize yağların ısı yoluyla parçalanarak lenf kanalları yoluyla vücuttan atılmasını sağlayan bir bölgesel incelme uygulamasıdır.

Soğuk
Lipoliz

Bölgesel incelmede onaylı bir sistem olan ve Soğuk Lipoliz olarak da bilinen Lipofreeze uygulaması, düşük sıcaklıktaki vakum özelliği ile yağ hücrelerinin dondurularak yok edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Kavitasyon ve radyofrekans özelliklerini bünyesinde bulundurması daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Karboksiterapi

Karboksiterapi, cilt altında yağ dokusuna insülin enjektörü ile (30 G İğne-0,3 diyametre) karbondioksit gazı enjekte edilmesi işlemidir. Karbondioksit gazı mekanik olarak yağ hücrelerinin yok edilmesine katkı sağlarken bir yandan da kan dolaşımını canlandırır. Karboksiterapi uygulaması; deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikimi ile oluşan, özellikle bacak, kol ve kalça bölgesinde toplanan, görünümüyle portakal ile özdeşleştirilen bölgesel dolaşım bozukluğu olan selülitlerin giderilmesine, yağ hücrelerinin erimesini ve dokunun canlanmasını sağlar.

HERHANGİ BİR ZAMAN BİZİ ZİYARET EDİN

Herhangi bir sorunuz varsa ya da hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz estetik merkezimizi ziyaret edin ya da bizi arayın.

Adres
Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi No: 7 Fahri Kavan İş Merkezi Kat:1 Daire:1 İzmit
BİZİ ARAYIN
0 (262) 322 33 38
0 (262) 322 34 38
BİZE YAZIN
info@gulferunutkan.com
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.