Yükleniyor...

 
Hızlı İletişim
Bilgi ve randevu için lütfen bizi arayın.

Whatsapp İletişim Hattı
+905524612546

Whatsapp İletişim

HizmetAmeliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Plasmage  (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği)  Nedir?

Plasmage Avrupa normlarına uygunluk anlamına gelen, “Conformity Eurpan” (CE) belgesine sahip bir uygulamadır. Birçok estetik cerrahi işleme alternatif olarak uygulanan yüksek performanslı Plasmage uygulamasının en önemli özelliği, Plasma enerjisinden herhangi bir temas sağlamadan hızlı bir şekilde cildin yenilemesini sağlamasıdır. 

Plasmage (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği) Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Medikal estetik olarak Plasmage, cerrahi bir işlem olmaması dolayısıyla kişiye kolaylık sağlar. Dikişsiz ve izsiz olan işlemden sonra kişi gündelik hayatına devam edebilir. 

·         Blefaroplasti (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği) 

·         Göz Altı torbalanması

·         Göz Çevresi Sıkılaştırma 

·         Dudak Üstü Çizgiler 

·         Ksantelazma (Göz kapağı üzeri yağ bezeleri) 

Plasmage  (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği) Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Plasmage işlemi yüz bölgesinde göz-dudak çevrelerine uygulanmaktadır. 

Plasmage  (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği) Uygulamasının Aşamaları ve Süresi Nedir?

İşlem öncesi uygulama yapılacak bölge antiseptik sıvı ile temizlenir ve lokal anestezik krem ile uyuşturulur. Ortalama 20 dakika bekleme süresinin ardından işlem başlanır. Uygulamanın ortalama süresi 40-45 dakikadır. Uygulama sonrası 15-20 dakika soğuk kompres yapılır. Tek bir seans ile istenilen sonuca ulaşılabilmektedir. Nadir olarak ağır cilt yapısı ve aşırı cilt gevşekliği olan kişilerde 2-3 seans uygulama yapılabilmektedir.  

Plasmage  (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği)  Uygulaması Kimler İçin Sakıncalıdır?

Uygulama alanında yara ve enfeksiyon bulunan kişilere, bağışıklık sistemi ve cilt rahatsızlığı bulunanlara ve hamilelere işlem uygulanmamaktadır.  

Plasmage  (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği) Uygulaması Öncesi ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İşlem öncesinde kan sulandırıcı ve alkollü içecekler kullanılmamalıdır. En az 1 hafta öncesine kadar glikolik asit içeren kremler kullanılmamalı, kese-peeling tarzı cilt soyucu işlemler yapılmamalıdır. İşlem sonrası kişi gündelik hayatına devam edebilir ancak 24 saat boyunca uygulama yapılan bölgeye su değdirilmemelidir. 8-10 gün boyunca uygulama bölgesine güneş koruyucu sürülmelidir. 

Plasmage  (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği) Uygulamasının Yan Etkileri Nelerdir?

Uygulama sonrası hafif bir acı hissi olabilir ve ödem oluşabilir fakat bu geçici bir süredir ve günlük hayatı etkilemez.

Eğitim & Hizmetler

Eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Biz Sizi Arayalım.

Yıldız(*) işaretli alanlar zorunludur.

Gönder
Gülfer Unutkan Logo
Haber bültenimize abone olun.
GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik ...Devamı

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

GÜLFER UNUTKAN

Gülfer Unutkan, Kocaeli ve Sakarya’da, farklı birimler açarak güzellik ve estetik uygulamaları yapan, aynı zamanda estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren, her yıl iş hacmini hızla arttıran bir markadır. Açıldığı tarihten bu yana işletmemiz, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışanlarıyla mutlu olmayı hedefleyen bir yapıya sahip olmuştur.

FAYDALI LİNKLER
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.

Gülfer Unutkan © Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.